حزب‌الله با 4000 نفر ارتش اسرائیل را شکست داد

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: حزب‌الله با 4000 نفر نیرو ارتش اسرائیل را شکست داد و هیمنه صهیونیست‌ها را درهم کوبید.

به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، حجت‎الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم در آیین تجلیل از فعالان قرآنی قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم‌الانبیا(ص) که صبح امروز (14-5-94)با حضور امیرسرتیپ فرزاد اسماعیلی در ستاد این قرارگاه برگزار شد، با اشاره به فعالیت های قرآنی صورت گرفته در ارتش اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان امسال بیش از 8000 کلاس قرآن در یکان های مختلف ارتش برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در ارتش با بیان این که امروز آجا در فعالیت های قرآنی در میان سایر ارگان ها و نهادها پیشتاز است افزود: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران نه تنها در میان قاریان و حافظان داخلی بلکه در مسابقات بین المللی و ارتش های کشور های اسلامی نیز جایگاه ممتازی دارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص تربیت 10 میلیون حافظ قرآن کریم تصریح کرد: ما باید در راستای تدابیر رهبر فرزانه انقلاب، سهم خود در ارتش را ادا کنیم.

وی به برگزاری 35 دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان پایور و وظیفه و همچنین 14 دوره مسابقات قرآنی خواهران و دیگر فعالیت های قرآنی نظیر جشنواره حدیث توسط سازمان مطبوعش در ارتش اشاره و خاطرنشان کرد: باید در کنار تربیت قاریان و حافظان به مفاهیم قرآنی نیز توجه شود چراکه تنها قرائت خوب کافی نیست، باید تلاش کنیم در راستای تدبر و عمل به قرآن گام برداریم.

به گفته حجت الاسلام آل هاشم یکی از رموز موفقیت های انسان عمل به دستورات و رهنمود های قرآنی است و رزمندگان حزب‌الله با توجه به همین اصل یعنی توکل به خدا توانستند با 4000 نفر نیرو، هیمنه ارتش رژیم صهیونیستی را در جنگ 33 روزه در هم بشکنند.

وی در ادامه به مذاکرات هسته ای و نتیجه حاصل شده اشاره و تصریح کرد: یکی از شکست‌های اخیر دشمنان در مقابل مقاومت ملت ایران در خصوص موضوع هسته‌ای بوده که مقاومت و متانت ملت ایران موجب شد تا مجاهدن عرصه دیپلماسی مذاکرات را با پیروزی به پایان برسانند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تأکید کرد: روزی بود که دشمنان ما اجازه بهره برداری از فناوری هسته‌ای را نمی‌دادند اما امروز همه اقرار کردند که ایران می‌تواند از انرژی صلح آمیز هسته‌ای استفاده کند و رمز این موفقیت نیز هدایت‌ها و رهنمود های مقام معظم رهبری است.

وی گفت: دشمنان سعی می‌کردند تا موجی از ایران هراسی را در منطقه  ایجاد کنند و به آن دامن بزنند که با دیپلماسی موفق جمهوری اسلامی خلع سلاح شدند و امید است به زودی تحریم‌ها نیز برداشته شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه باید از تخصص سربازان در جهت اعتلای کشور استفاده شود تأکید کرد: ما در کشوری زندگی می‌کنیم که همه شهرهای آن به نام قرآن عطرآگین شده است.گفتنی است در پایان این مراسم جمعی از فعالان قرآنی قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم‌الانبیا(ص) ارتش تجلیل شدند.

/ 0 نظر / 29 بازدید