گسترش فرهنگ بسیجی در ورزش بساط بی‌اخلاقی‌ها را بر می‌چیند

رضا شاهرودی:
گسترش فرهنگ بسیجی در ورزش بساط بی‌اخلاقی‌ها را بر می‌چیند

هافبک سابق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال گفت: به طور کلی بسیج در هر زمینه‌ای که ورود کرده موفق بوده است.

خبرگزاری فارس: گسترش فرهنگ بسیجی در ورزش بساط بی‌اخلاقی‌ها را بر می‌چیند

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری بسیج،‌ رضا شاهرودی در مورد عملکرد بسیج در حوزه ورزش، گفت: به طور کلی بسیج در هر زمینه‌ای که ورود کرده موفق بوده است. در حوزه فرهنگ حوزه اقتصادی، حوزه ورزش و ... در دهه اخیر هم بسیج با ورود جدی و اصولی به ورزش و حمایت‌های مادی و معنوی از ورزش و ورزشکاران نقش موثر و فعالی در توسعه ورزش همگانی داشته است. برگزاری المپیادهای ورزشی و همچنین همایش‌های مختلف از جمله همایش استعداد‌یابی سازمان بسیج ورزش اقدامات موثری است که در راستای حمایت بسیج از ورزش صورت گرفته است.

بازیکن سابق پرسپولیس در خصوص ضرورت حضور بسیج در ورزش افزود: یکی از آسیب‌های جدی ورزش قهرمانی کشور که وزارت ورزش و امور جوانان و کمیته ملی المپیک متصدی آن است، عدم شناسایی و سازمان‌دهی استعداد‌های بالقوه و درخشان رشته‌های مختلف ورزشی در سراسر کشور است.

شاهرودی ادامه داد: تعداد محدودی از استعداد‌های ورزشی توانایی بروز توانایی‌های خود را در لیگ های مختلف ورزشی از جمله لیگ کشتی، فوتبال، تکواندو .... دارند اما بسیج با توجه به پایگاه‌هایی که حتی در دورافتاده ترین نقاط کشور دارد می‌تواند با یک برنامه‌ریزی و هدف گذاری منسجم پایگاه استعداد‌یابی ورزش در سراسر کشور باشد و به عنوان بازوی استعداد‌یابی وزارت ورزش و کمیته ملی الپمیک نقش موثر و پررنگی ایفا کند.

 

/ 0 نظر / 5 بازدید