پرواز اولین پهپاد RQ170 از نوع ایرانی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یکی از مهم‌ترین موضوعات در متن توافق ژنو نظارت بیشتر آژانس است که اوج آن پروتکل الحاقی بوده و این پروتکل نیز در اختیار مجلس است.

به گزارش دلاوران ایران زمین به نقل از باشگاه خبرنگاران، علاالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به مناسبت 16 آذر ماه روز دانشجو در جمع دانشجویان، اساتید، کارکنان و برخی مسئولان استانی در دانشگاه آزاد یزد گفت: روز دانشجو یکی از روزهای گرانقدر تاریخ انقلاب اسلامی است و این روز تاریخ 60 ساله دارد.
 
وی افزود: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه گفت: به زودی جهانیان شاهد پرواز اولین پهپاد RQ170 از نوع ایرانی خواهند بود و متخصصان می‌گویند تکنولوژی این پهپاد ما را 20 سال جلو انداخته است.  
 
وی تاکید کرد: آمریکا پس از اینکه متخصصین ما پهپاد RQ170 آمریکایی را سالم به زمین نشاندند درخواست دادند تا ایران این هواپیما را پس دهد ولی ما با اقتدار گفتیم پس نمی‌دهیم.  
 
*پهپادهای نشانده شده‌ای که خبر آن اعلام نشد

بروجردی اظهار کرد: البته پس از آن پهپادهای دیگری را نشاندیم ولی اعلام نشد.
 
نماینده بروجرد در ادامه تاکید کرد: این تصور غلطی است که آمریکا می‌تواند ایران را بمباران کند.
 
وی با بیان این که حزب الله ولیده ایران است گفت: در جنگ‌های 33 روزه، 22 روزه و 8 روزه رژیم صهیونیستی به عنوان چهارمین ارتش دنیا شکست خورد که نشان ضعف آن‌هاست.

/ 1 نظر / 5 بازدید
مهدي

دورد بر تمام ارتشيان بخصوص تيز پروازان هوانيروز هميشه پيروز